Kompozycja perfum
Głowa bergamotka, neroli, piżmo
Serce bluszcz, hedonia
Podstawa drzewo sandałowe, drzewo różowe, matowy
Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Azzaro Chrome
Azzaro Chrome
Azzaro Chrome

Azzaro Chrome EDT 100 ml Dla mężczyzn

Azzaro Chrome to męska woda toaletowa, która uosabia poszukiwanie tożsamości, emocji i radości i wyraża chęć połączenia w zapachu wzajemności i indywidualnych doświadczeń. To tęsknota za czystością i świeżością, która pojawia się w latach 90. po niespełna 20 latach dominacji aromatycznych zapachów. Azzaro Chrome to potężna i prosta historia, której korzenie sięgają dobrych relacji międzypokoleniowych. Historia, której ambicją jest zebranie i uwiecznienie silnych, emocjonalnych doświadczeń mężczyzn z różnych pokoleń.Azzaro Chrome – dźwięczna, prosta i nowoczesna nazwa, która świeci jak sztandar we wszystkich krajach świata. Wyselekcjonowane materiały, kolory i kształty, które zostały stworzone, aby zatrzymać upływ czasu. Azzaro Chrome to pragnienie czystości i świeżości, które pojawia się w latach dziewięćdziesiątych i zaczyna się po 20 latach dominacji aromatycznych zapachów.
Kod100033
Klienci 8 kupili w tym tygodniu
100 ml
122,24 Zł
50 ml 98,66 Zł
100 ml 122,24 Zł
200 ml 166,18 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 22.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Azzaro Chrome EDT 100 ml Dla mężczyzn

Azzaro Chrome woda toaletowa 100 ml woda toaletowa dla mężczyzn, która wyraża się poszukiwanie tożsamości, uczuć i radości, spotkają się na wzajemności aromat i indywidualnego doświadczenia. Pragnienie czystości i świeżości, które pojawia się w latach dziewięćdziesiątych, która rozpoczęła się po 20 latach dominacji aromatycznych smaków. Azzaro Chrome jest potężnym i prosta historia, której korzenie tkwią w dobrych relacjach międzypokoleniowych dziś. Opowieść, która stara się zbiegają i świętować potężne doświadczenia emocjonalne, które Dzielą ludzi różnych pokoleń.

Azzaro Chrome - dźwięczne, umiarkowane i nowoczesne nazwa, która świeci jak batalionu we wszystkich krajach świata. Wybrane materiały, kolory i kształty, które zostały stworzone, aby wytrzymać czas. Azzaro Chrome to pragnienie czystości i świeżości, które pojawia się w latach dziewięćdziesiątych, które rozpoczęły się po 2 latach dominacji aromatycznych smaków.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć