/* radar.pl */
Kompozycja perfum
Głowa werbena, bergamotka, pomarańcza, bazylia
Serce kolendra, róża, ylang-ylang, irys
Podstawa paczula, drzewo sandałowe, wetiwer, mech
Ten produkt jest oglądany przez klientów 11
Boucheron Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Boucheron Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Patrząc wstecz na kolekcję zegarków Boucheron, to także pierwszy zapach przeznaczony dla klasycznych i wyrafinowanych dżentelmenów. Tak bogaty, rzadki i męski jak jego żeński odpowiednik. Boucheron pour Homme to aromatyczny, cytrusowo-drzewny zapach sygnowany przez perfumiarza Raymonda Chaillana. Ramiona bergamotki i werbeny orzeźwiają kolendra i bazylia. Śmiałość kwiatowego aspektu, na który składają się róże i ylang-ylang, szczerze mruga do kobiecej wersji. Kręgosłup to mieszanka drewna, wetywerii, paczuli, mlecznego drzewa sandałowego i mchu dębowego. Wszechogarniający finał kończy się podpisem utkanym z białego piżma. Skład zapachowy: Nuta głowy - werbena, bergamotka środkowe odcienie - kolendra , podteksty - drzewo sandałowe, paczula .
Kod02000908
96,17 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 15.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Boucheron Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Z ukłonem kolekcji zegarków Boucheron to pierwszy zapach przeznaczony dla klasycznych i wyrafinowanych dżentelmenów. To samo bogaty, szlachetny i waleczny jak jego żeński odpowiednik.

Boucheron Pour Homme jest aromatyczny, cytrusowy zapach i Woody podpisuje perfum Raymond Chaillanem. Naręczem bergamotki i werbeny orzeźwiającym kolendry i bazylii. Śmiałość kwiatów aspektem, który składa się z róży i ylang-ylang, szczerze mrugając kobiecej wersji. Kręgosłup jest mieszanką drewna, wetiweru, paczuli, drzewa sandałowego mleka i mchu dębowego. Końcowy wynik podpisu obejmującego tkane białe piżmo ..

Wprowadzony w 1989 roku.

Skład zapachu:

  • Nuty głowy: bergamotka, werbena
  • Nuty kolendry
  • Nuta drzewa sandałowego, paczuli
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć