Kompozycja perfum
Głowa werbena, bergamotka, pomarańcza, bazylia
Serce kolendra, róża, ylang-ylang, irys
Podstawa paczula, drzewo sandałowe, wetiwer, mech
Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Boucheron Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Boucheron Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Patrząc wstecz na kolekcję zegarków Boucheron, to także pierwszy zapach przeznaczony dla klasycznych i wyrafinowanych dżentelmenów. Tak bogaty, rzadki i męski jak jego żeński odpowiednik. Boucheron pour Homme to aromatyczny, cytrusowo-drzewny zapach sygnowany przez perfumiarza Raymonda Chaillana. Ramiona bergamotki i werbeny orzeźwiają kolendra i bazylia. Śmiałość kwiatowego aspektu, na który składają się róże i ylang-ylang, szczerze mruga do kobiecej wersji. Kręgosłup to mieszanka drewna, wetywerii, paczuli, mlecznego drzewa sandałowego i mchu dębowego. Wszechogarniający finał kończy się podpisem utkanym z białego piżma. Skład zapachowy: Nuta głowy - werbena, bergamotka środkowe odcienie - kolendra , podteksty - drzewo sandałowe, paczula .
Kod02000908
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
99,53 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:poniedziałek 25.10.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Boucheron Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Z ukłonem kolekcji zegarków Boucheron to pierwszy zapach przeznaczony dla klasycznych i wyrafinowanych dżentelmenów. To samo bogaty, szlachetny i waleczny jak jego żeński odpowiednik.

Boucheron Pour Homme jest aromatyczny, cytrusowy zapach i Woody podpisuje perfum Raymond Chaillanem. Naręczem bergamotki i werbeny orzeźwiającym kolendry i bazylii. Śmiałość kwiatów aspektem, który składa się z róży i ylang-ylang, szczerze mrugając kobiecej wersji. Kręgosłup jest mieszanką drewna, wetiweru, paczuli, drzewa sandałowego mleka i mchu dębowego. Końcowy wynik podpisu obejmującego tkane białe piżmo ..

Wprowadzony w 1989 roku.

Skład zapachu:

  • Nuty głowy: bergamotka, werbena
  • Nuty kolendry
  • Nuta drzewa sandałowego, paczuli
SeksDla mężczyzn
Objętość100 ml
MarkaBoucheron
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć