Kompozycja perfum
Głowa fioletowy, owoców cytrusowych
Serce czerwona papryka
Podstawa drewno cedrowe, wetiwer
Ten produkt jest oglądany przez klientów 13
Burberry The Beat
Burberry The Beat
Burberry The Beat

Burberry The Beat For Men EDT 50 ml Dla mężczyzn

Męska woda toaletowa Burberry The Beat to nieodparty, długotrwały zapach, który bije w rytmie Twojej duszy. Jego drzewna nuta ze skórnym akcentem harmonijnie kontrastuje z wetywerią i ostrą nutą czarnego pieprzu. Burberry The Beat reprezentuje męską energię i oryginalną tożsamość; łączy w sobie wszystkie cechy mężczyzny. Przeznaczony jest dla kreatywnych mężczyzn, którzy żyją tu i teraz, głęboko szanują brytyjskie dziedzictwo i historię, a jednocześnie są mocno przywiązani do teraźniejszości. Burberry The Beat został wydany w 2008 roku.
Kod202118
50 ml
85,33 Zł
50 ml 85,33 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 22.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Burberry The Beat For Men EDT 50 ml Dla mężczyzn

Męska woda toaletowa Burberry The Beat woda toaletowa 50 ml jest nieuniknione, długotrwały zapach, który zostanie wyemitowany w rytm swojej duszy. Jego Woody notatki ze skórzanym akcentem przeciwstawia się harmonijnie z wetiweru i pikantnymi nutami czarnego pieprzu.

Burberry The Beat to energię męską i oryginalna tożsamość; Łączy on w sobie wszystkie cechy człowieka. Jest on przeznaczony dla kreatywnych ludzi, którzy żyją w teraźniejszości, głęboko zaszczycony brytyjskiego dziedzictwa i historii, a jednocześnie są one ściśle związane z jego czasu.

Perfumy Burberry The Beat został uruchomiony w 2008 roku.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć