Kompozycja perfum
Głowa mandarynka, petit grain
Serce trawa morska posidonia, santolina
Podstawa ambra mineralna, szałwia
Bvlgari Aqva pour Homme
Bvlgari Aqva pour Homme
Bvlgari Aqva pour Homme

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Męska woda toaletowa Bvlgari Aqva pour Homme to kolejna z serii wspaniałych zapachów Bvlgari, różniąca się od pozostałych obecnością w swoim składzie trawy morskiej o nazwie posydonia. Ten mieniący się, wibrujący zapach to nieodparte połączenie pozytywnych emocji i zmysłowej elegancji. Bvlgari Aqva pour Homme jest stworzony dla mężczyzny, który ceni sobie umiejętność panowania nad sobą i czysty umysł. Bvlgari Aqva pour Homme to świeża kompozycja, która łączy w sobie bogactwo morskich tonów i zapachu gajów pomarańczowych, oddając harmonię między czterema żywiołami: wodą, ogniem, ziemią i powietrzem. Bvlgari Aqva Pour Homme opiera się na aromatycznej świeżości wody, której czysto naturalne i niczym niezakłócone tony są źródłem nowego zapachu Bvlgari.  
Kod100073
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
100 ml
200,92 Zł
30 ml 110,73 Zł
50 ml 154,83 Zł
100 ml 200,92 Zł
Do kosza
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kurier przewozowe:środa 23.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT 100 ml Dla mężczyzn

Męska woda toaletowa Bvlgari Aqva Pour Homme woda toaletowa 100 ml to kolejna z serii znakomity zapach Bvlgari różniącej się od innych, tym razem ze względu na obecność trawy morskiej Posidonia w jego składzie. To musujące, pozytywne emocje żywy zapach jest zwycięska mieszanka zmysłowości i elegancji. Bvlgari Aqva Pour Homme jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy cenią swój samokontroli i jasny umysł.

Bvlgari Aqva Pour Homme to świeża kompozycja, która łączy w sobie bogactwo znaków barwach morskich, zapach gajów pomarańczowych i cześć harmonię między czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Bvlgari Aqva Pour Homme jest oparty na aromatycznej świeżości wody, czyste, naturalne i nienaruszone nic sztucznego tony były u podstaw tego nowego zapachu od Bvlgari.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć