Kompozycja perfum
Głowa przyprawy, rum
Serce tęczówka, tuberosa, skóra
Podstawa drewno gwajakowe, bób tonka, benzoina
Ten produkt jest oglądany przez klientów 11
Bvlgari Man In Black
Bvlgari Man In Black
Bvlgari Man In Black

Bvlgari Man In Black EDP 60 ml Dla mężczyzn

Bvlgari Man in Black to wyjątkowy zapach, który odzwierciedla intensywną męskość i wyraża wszystkie aspekty współczesnego mężczyzny - jego żywiołową witalność, świadomość własnych błędów i chęć ich przezwyciężenia. Bvlgari Man in Black to kontrolowana fala uwodzicielskiej mocy i ekstremalnego wyrafinowania. Zapach ujawnia swoje korzenne, promienne tony za pomocą niezwykłego połączenia ambry i rumu, tworzącego szczególny kontrast z lekko korzennymi tonami, przywołując niekonwencjonalny, rytmiczny utwór najwyższej próby. Zamknięty w lśniącej, hebanowej butelce, Bvlgari Man in Black wyróżnia się swoim nieodłącznym, neoorientalnym charakterem, który przemawia swoją zawoalowaną zmysłowością. "Zapach absolutnie zniewalający, niemal hipnotyczny" - tak opisał nowy Bvlgari Man In Black jego twórca, mistrz perfumiarstwa Alberto Morillas. "Bvlgari Man in Black to nowoczesny, neoorientalny zapach, który jest absolutnie nowy w świecie Bvlgari. Nieczęsto możemy wykorzystać kwiat tuberozy w propozycji zapachu dedykowanego mężczyznom. Jest to magnetyzujący składnik tradycyjnie stosowany w perfumach dla kobiet. Jednak przekształciłem go w nową formę, bawiąc się kontrastami przy użyciu tonów skóry, ambry, rzadkich żywic i fasoli tonka. Niespotykana struktura pozwoliła nam stworzyć zapach absolutnie zniewalający, wręcz hipnotyzujący. Powiedziałbym, że jest bezwstydnie uwodzicielski" - podkreślił Alberto Morillas.
Kod07000985
Klienci 5 kupili w tym tygodniu
60 ml
244,19 Zł
60 ml 244,19 Zł
100 ml 315,59 Zł
Do kosza
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kurier przewozowe:wtorek 26.10.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Bvlgari Man In Black EDP 60 ml Dla mężczyzn

Bvlgari Man in black Zapach odzwierciedla jego intensywną męskość. Wyjątkowa Nowy zapach wyraża paradoksy współczesnego człowieka - spontaniczne witalność, rozpoznawanie własnych błędów i chęć ich pokonania. Kontrolowane fali uwodzicielska moc i ekstremalne wyrafinowanie.

Zapach ujawnia swoje ostre, żywe odcienie. Niezwykłe bursztynowy rum tworzy specjalny kontrast z delikatnie pikantny podtekstów i produkuje innowacyjne, żywy utwór.

Skład zapachu:

  • Głowa: tytoń, rum
  • Serce: skóra, tuberozy, irysa
  • Baza: benzoes, bób tonka, drewno gwajakowy

Mieści się w błyszczącej hebanowej flakonu, Bvlgari Man in Black wyróżnia Wyraźnie neo-orientalny podpis, który charakteryzuje obwiedni zmysłowość.

Absolutnie urzekający zapach, niemal hipnotyczne. W ten sposób oznaczone Nowością Bvlgari Man in twórcy Blacka, mistrz perfum Alberto Morillas. Bvlgari Man in Black to nowoczesny, neo-orientalny zapach, który jest absolutnie nowego w świecie Bvlgari. To nie jest często, że ludzie mogą korzystać zapach tuberozy kwiat. To element magnetyczny tradycyjnie używane w zapachach damskich. Ja jednak przekształcony w nową formę gry na kontrastów poprzez odcienie skóry, bursztynu, żywic szlachetnych i fasoli Tonks. Niespotykana konstrukcja pozwoliła nam stworzyć zapach, który jest całkowicie wciągająca, niemal hipnotyczne. Powiedziałbym, że to jest do karnej uwodzicielska.

SeksDla mężczyzn
Objętość60 ml
MarkaBvlgari
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć