Kompozycja perfum
Głowa jagody jałowca, gin
Serce drewno szlachetne, irys
Podstawa drewno z hebanu
Ten produkt jest oglądany przez klientów 9
Davidoff The Game
Davidoff The Game
Davidoff The Game

Davidoff The Game EDT 100 ml Dla mężczyzn

Wyjątkowy początek zapachu Davidoff The Game tworzy charakterystyczna esencja urzekającego jałowca. Serce zapachu przenikają tony tajemniczego ciepłego drewna i odurzającego irysa. Bazę stanowią rzadkie nuty drewna hebanowego. Te luksusowe męskie perfumy popularnej na całym świecie marki Davidoff nadają się do uprawiania sportu i na imprezy. Opanuj reguły i nie pozostawiaj niczego przypadkowi! Życie to gra, a zwycięzca bierze wszystko! Perfumy Davidoff The Game to niesamowite połączenie nieokiełznanej energii i wyrafinowanej zmysłowości. Zapach The Game zapewni Ci wyjątkową elegancję i uczucie świeżości przez cały dzień.
Kod03000376
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
100 ml
82,46 Zł
100 ml 82,46 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 22.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Davidoff The Game EDT 100 ml Dla mężczyzn

Unikalny zapach Davidoff początek gry jest złożony z odrębnych urzekające aromatem jałowca. Serce zapachu przeniknąć tajemnicze odcienie ciepłego drewna i odurzające tęczówki. Założenie to grupa rzadkich nuty hebanu. Ten luksusowy mężczyzna pachnidło na świecie popularne marki Davidoff nadaje się do uprawiania sportów i imprez towarzyskich. Opanuj zasady i nie zostawić swoją szansę! Życie jest grą, a zwycięzca bierze wszystko! Perfumy Davidoff gra jest niesamowita konrastem nieokiełznana energia i wyrafinowana zmysłowość. Zapach Gra daje charakterystyczny elegancję i uczucie świeżości przez cały dzień.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć