Kompozycja perfum
Głowa lilia, róża, magnolia
Serce morela, brzoskwinia, cynamon
Podstawa drzewo sandałowe, wanilia, heliotrop
Dior Dolce Vita
Dior Dolce Vita
Dior Dolce Vita

Dior Dolce Vita EDT 100 ml Dla kobiet

Christian Dior Dolce Vita to krystalicznie czysta damska woda toaletowa ze świeżych kwiatów, przeznaczona dla wyrafinowanych i eleganckich kobiet, które są jednocześnie subtelne, delikatne i tajemnicze. Szczególnie nadaje się do noszenia na co dzień, na przykład na spacery po plaży lub w parku. Dior Dolce Vita został laureatem Międzynarodowej Nagrody FIFI w 1996 roku - za najlepszy zapach dla kobiet. Nic dziwnego, jego doskonała kompozycja drzewa sandałowego, wdzięcznie przeplatająca się z wanilia, morelą i cynamonem jest po prostu niesamowita i zasługuje na nagrodę. Dolce Vita oznacza słodkie życie, nazwa ma kojarzyć się z beztroskim życiem nad Morzem Śródziemnym. Autorami zapachu są Pierre Bourdan i Maurice Roger.
Kod100219
100 ml
386,14 Zł
100 ml 386,14 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 22.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Dior Dolce Vita EDT 100 ml Dla kobiet

Christian Dior Dolce Vita to czysta damska woda toaletowa ze świeżych kwiatów, przeznaczona dla wyrafinowanych i przyjaznych kobiet, które są jednocześnie delikatne, delikatne i tajemnicze. Szczególnie nadaje się do noszenia na co dzień, na spacery po plaży lub w parku. Dior Dolce Vita został laureatem Międzynarodowej Nagrody Zapachowej FiFi w 1996 roku - za najlepszy zapach dla kobiet. Nic dziwnego, jego doskonała kompozycja drzewa sandałowego, po którym wdzięcznie śliska wanilia z morelą i cynamonem jest po prostu niesamowita i zasługuje na nagrodę. Dolce Vita oznacza dobre życie, nazwa ma kojarzyć się z relaksującym życiem na Morzu Śródziemnym. Autorami zapachu są Pierre Bourdan i Maurice Roger.
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć