Kompozycja perfum
Głowa cytryna, gałka muszkatołowa
Serce irys, biały cedr
Podstawa drzewo sandałowe, bób tonka, mech, piżmo
Dunhill Brown EDT 75 ml Dla mężczyzn
Dunhill Brown EDT 75 ml Dla mężczyzn
Dunhill Brown EDT 75 ml Dla mężczyzn

Dunhill Brown EDT 75 ml Dla mężczyzn

Zapach DUNHILL to zapach męskości i zdecydowanego charakteru, niezwykły, świeży i ciepły drzewny. Ten zapach podoba się człowiekowi niezależnemu i myślącemu samodzielnie. Mężczyzny, który nie widzi sprzeczności między swobodnym stylem a wyrazistą męskością. Jego ubranie, samochód, niepowtarzalny wygląd - jego poczucie humoru i odważny charakter - to wszystko sprawia, że kobiety bardzo go pragną, a mężczyźni chcą go przypominać. Jest męskim bohaterem we współczesnym świecie. Głowa - cytryna, gałka muszkatołowa, serce - irys, biały cedr, podstawa - drzewo sandałowe, bób tonka, mech, piżmo.
Kod200954
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
82,69 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:poniedziałek 25.10.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Dunhill Brown EDT 75 ml Dla mężczyzn

** Zapach Dunhill Dunhill ** dla mężczyzn to zapach męskości i silnego charakteru, niezwykłego, świeżego i ciepłego drewna. Dunhill dla mężczyzn przemawia do człowieka, który jest niezależny i ma niezależne myślenie. Człowiek, który nie widzi sprzeczności między charakterystycznym stylu casual i męskości. Jego ubrania, samochód, unikalny wygląd - jego poczucie humoru i przygód natury - wszystko to sprawia, że ​​bardzo chętnie kobiety i mężczyźni chcą go przypominać. Jest to męski bohater we współczesnym świecie.
SeksDla mężczyzn
Objętość75 ml
MarkaDunhill
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć