Kompozycja perfum
Głowa Iso E Super
Podstawa iso e super
Ten produkt jest oglądany przez klientów 15
Escentric Molecules Molecule 01 EDT 101 ml Unisex TESTER

Escentric Molecules Molecule 01 EDT 101 ml Unisex TESTER

Jeśli jesteś ciekawy i otwarty na eksperymenty, to Escentric Molecules Molecule 01 Eau de Toilette nie powinna Ci umknąć. Jego aromatyczna kompozycja niezawodnie ucieszy wszystkich miłośników zapachów drzewnych, którzy lubią patrzeć dalej niż inni i próbować rzeczy zupełnie wyjątkowych. Wyjątkowość perfum Escentric Molecules polega przede wszystkim na tym, że zawsze powstają w parach, gdzie jeden z zapachów jest syntezą różnych składników (jak większość ludzi rozumie pojęcie perfumerii), a drugi jest hołdem dla jednej nuty (cząsteczki aromatycznej), która decyduje o charakterze tego zapachu. synteza. W przypadku Escentric Molecules Molecule 01 jest to składnik „Iso E Super” o delikatnym, drzewnym zapachu i wyjątkowych właściwościach, które nadają perfumom głębię i aksamitne wrażenie. Iso E Super® to nazwa handlowa aromatycznej substancji chemicznej. Escentric Molecules Molecule 01 składa się tylko z tego jednego składnika. Noszący Molecule 01 poczuje przyjemną miękką, aksamitnie drzewną nutę, a zapach tej wyjątkowej wody toaletowej sprawi wrażenie atrakcyjnego blasku, z niezwykle silnym wpływem na każdego wokół niego. Projektant perfum Geza Schoen sam powiedział, że działanie Escentric Molecules Molecule 01 jest niemal feromonowe.
Kod203641
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
274,94 Zł
W magazynie
Kurier przewozowe:piątek 27.5.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Escentric Molecules Molecule 01 EDT 101 ml Unisex TESTER

Escentric Molecules Molecule 02 to przyjemny, słodszy, ciepły zapach ambroksanu w najczystszej postaci. Jedynym składnikiem zapachu jest ambroksan. Baza perfum Iso E Super
TesterTak
Rodzaj butelkiTESTER
SeksUnisex
Objętość101 ml
MarkaEscentric Molecules
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookie, które pomagają mu prawidłowo działać. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Nie zezwalaj na pliki cookieZezwól na wszystko