Kompozycja perfum
Głowa biały tymianek, mandarynka, szafran
Serce storczyk,ylang ylang, lilia
Podstawa tonka, wanilia, palisander, dąb
Ten produkt jest oglądany przez klientów 14
Givenchy Ange Ou Demon
Givenchy Ange Ou Demon
Givenchy Ange Ou Demon

Givenchy Ange Ou Demon EDP 100 ml Dla kobiet

Zapach wody perfumowanej Ange ou Demon (Ange ou Etrange) marki Givenchy skrywa dwie kontrastujące ze sobą natury. Nic dziwnego, że nazwa kompozycji w dosłownym tłumaczeniu oznacza anioła i diabła. Okryty tajemnicą zapach jest wręcz skandaliczny i uwodzicielski. Ta bardzo intensywna i charyzmatyczna, orientalna kompozycja jest jednocześnie krystalicznie czysta i zmysłowa. O wyjątkowości wody perfumowanej, która pojawiła się na rynku w 2006 roku, świadczy również magiczny kształt butelki. Czy jesteś aniołem, który skrywa w sobie mroczną i tajemniczą stronę? Zakochaj się w wyjątkowych akordach wody perfumowanej Givenchy Ange ou Démon. Słodką świeżość początkowych tonów reprezentuje mandarynka, biały tymianek i esencja rzadkiego szafranu. Sercem zapachu są wyselekcjonowane kwiaty, nieodparty aromat orchidei, lilii i ylang-ylang. Niewiele zapachowych składników może nadać kompozycji takiej atrakcyjności i słodkiej nuty, jak zapach świeżo ściętego strąka. Ukrywa się on w bazie perfum, razem z tonką, palisandrem i ciepłym drewnem. Nawet za anielską twarzą może kryć się piekielnie uwodzicielska dzikość i nieskrępowanie. Pokaż światu swoją wyjątkową osobowość dzięki wodzie perfumowanej Givenchy Ange ou Demon.
Kod202829
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
100 ml
256,81 Zł
30 ml 165,94 Zł
100 ml 256,81 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 26.10.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Givenchy Ange Ou Demon EDP 100 ml Dla kobiet

Zapach wody perfumowanej Ange ou Demon (Ange ou Etrange) od Givenchy skrywa dwie kontrastujące natury. Nic dziwnego, że nazwa zapachu w tłumaczeniu oznacza anioła i diabła. Okryty tajemnicą zapach jest skandaliczny i uwodzicielski. Bardzo intensywna i charyzmatyczna kompozycja orientalna jest jednocześnie krystalicznie czysta i zmysłowa. O wyjątkowości zapachu, który został wprowadzony na świat w 2006 roku, świadczy również jego magiczny projekt butelki. Czy jesteś aniołem, który skrywa mroczną i tajemniczą stronę? Zakochaj się w wyjątkowych akordach wody perfumowanej. Słodką świeżość początkowych tonów reprezentuje mandarynka, biały tymianek i zapach rzadkiego szafranu. Sercem zapachu są wyselekcjonowane kwiaty, pachnie nieodpartym aromatem orchidei, lilii i ylang-ylang. Niewiele pachnących składników może nadać zapachowi atrakcyjności i słodkiej nuty, jak zapach świeżo ściętego strąka. Ukrywa się w bazie zapachu, razem z tonką, palisandrem i ciepłym drewnem. Nawet za anielską twarzą może kryć się diabelnie uwodzicielska dzikość i nieskrępowanie. Pokaż światu swoją wyjątkową osobowość dzięki wodzie perfumowanej Givenchy Ange ou Demon.
SeksDla kobiet
Objętość100 ml
MarkaGivenchy
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć