/* radar.pl */
Kompozycja perfum
Głowa wilgotny mech, jabłko, melon, brzoskwinia, aglaia odorata
Serce hiacynt wodny, jaśmin, lilia
Podstawa sandałowe, ton bursztynowy, wanilia, cedr, irys, żywice
Ten produkt jest oglądany przez klientów 30
Hugo Boss Hugo Woman
Hugo Boss Hugo Woman
Hugo Boss Hugo Woman

Hugo Boss Hugo Woman Eau De Parfum EDP 30 ml Dla kobiet

Hugo Boss Hugo Woman opisuje kobietę, której pomysłowość inspiruje i aż elektryzuje otaczających ją ludzi. Oto kobieta, która bierze z życia wszystko, co ma ono do zaoferowania. Potrafi zaskoczyć każdego, a jej mottem przewodnim jest oryginalność. Ma wysokie wymagania, które napędzają jej ciekawość i pobudzają wyobraźnię. Wyjątkowa w swojej naturze, stylu i zapachu, który zachęca ją do życia według własnych zasad. Jest wzorem dla innych. To ona określa formę. Marka Huggo Boss jest nieprzemijalną marką perfum. HUGO Woman to owocowo-kwiatowy zapach z niekonwencjonalnym chłopięcym akcentem, łączący nieoczekiwane naturalne i nowatorskie elementy.
Kod07000728
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
30 ml
103,68 Zł
30 ml 103,68 Zł
50 ml 88,46 Zł
75 ml 141,58 Zł
Do kosza
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kurier przewozowe:środa 16.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Hugo Boss Hugo Woman Eau De Parfum EDP 30 ml Dla kobiet

Jej pomysłowość do szpiku kości inspiruje otaczających ją ludzi. Oto kobieta, która bierze życie wszystkim, co ma do zaoferowania. Oryginalność jest wszystkim, zaskoczy każdego. Jej perfumy to marka, którą zostawia na świecie. Ma takie wymagania, które napędzają jej ciekawość i pobudzają wyobraźnię. Wyjątkowa w swojej naturze, stylu i zapachu, który zachęca ją do życia według własnych zasad. Inni pragną zostać nią. To ona określa formę. HUGO Woman to owocowo-kwiatowy zapach z niekonwencjonalnym chłopięcym akcentem, łączący nieoczekiwane naturalne i pionierskie cząsteczki.
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć