Kompozycja perfum
Głowa passiflory
Serce wanilia, jaśmin
Podstawa wetiwer
Ten produkt jest oglądany przez klientów 13
Lancome Hypnose
Lancome Hypnose
Lancome Hypnose

Lancome Hypnose EDP 75 ml Dla kobiet

Perfumy damskie Lancome Hypnose przywodą na myśl wielowymiarowe promienie słońca. Zapach nie jest banalny - zależny on od Twojego nastroju i od dnia. Dociera do Ciebie przez wetywerię lub wanilię, albo promieniuje i błyszczy esencją kwiatów. Sekret Lancome Hypnosis tkwi w wielorakiej, przenikającej kompozycji, jest to zapach, którym nikt nie będzie zmęczony. Te fenomenalne właściwości Lancome Hypnosis wynikają również z aromatu wanilii, który uzyskiwany jest według zupełnie nowej receptury. Kolejną nowością w Lancome jest obecność marakui, czyli owoców passiflory. Męczennica, znana także jako passiflora, należy do rodziny męczennicowatych, dla których dom stanowi tropikalna Ameryka.
Kod100530
Klienci 5 kupili w tym tygodniu
75 ml
279,60 Zł
30 ml 196,24 Zł
50 ml 162,98 Zł
75 ml 279,60 Zł
Do kosza
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kurier przewozowe:środa 23.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Lancome Hypnose EDP 75 ml Dla kobiet

Perfumy Lancome Hypnose damska EDP 75 ml Zapach słonecznej na wiele sposobów. To nie jest proste, w zależności od nastroju, dzień, osoba, zwracając prawdopodobnie wetiwer lub waniliowy lub promieniowanie chęć zabłysnąć kwiaty.

Lancome Hypnose Sekret tkwi w wielu, ze złożem fluidalnym węchowego scenariusza, jest to zapach, z którego nikt nie jest zmęczony.

To fenomenalne Lancome Hypnose wkład jest również ze względu na wanilii, które są przetwarzane przez zupełnie nowej receptury. Kolejną nowością jest obecność na męki Lancome. Passiflory (Passioflora) należy do mučenkovitých rodziny, ojczyzny swojej tropikalnej Ameryki.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć