Kompozycja perfum
Głowa passiflory
Serce wanilia, jaśmin
Podstawa wetiwer
Ten produkt jest oglądany przez klientów 10
Lancome Hypnose
Lancome Hypnose
Lancome Hypnose

Lancome Hypnose EDP 30 ml Dla kobiet

Perfumy damskie Lancome Hypnose przywodą na myśl wielowymiarowe promienie słońca. Zapach nie jest banalny - zależny on od Twojego nastroju i od dnia. Dociera do Ciebie przez wetywerię lub wanilię, albo promieniuje i błyszczy esencją kwiatów. Sekret Lancome Hypnosis tkwi w wielorakiej, przenikającej kompozycji, jest to zapach, którym nikt nie będzie zmęczony. Te fenomenalne właściwości Lancome Hypnosis wynikają również z aromatu wanilii, który uzyskiwany jest według zupełnie nowej receptury. Kolejną nowością w Lancome jest obecność marakui, czyli owoców passiflory. Męczennica, znana także jako passiflora, należy do rodziny męczennicowatych, dla których dom stanowi tropikalna Ameryka.
Kod203204
30 ml
195,89 Zł
30 ml 195,89 Zł
50 ml 162,69 Zł
75 ml 279,09 Zł
Do kosza
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kurier przewozowe:poniedziałek 28.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Lancome Hypnose EDP 30 ml Dla kobiet

Hypnose zapach słonecznej na wiele sposobów. To nie jest prosta: to zależy od nastroju, dzień, osoba, zwracając być może wetiwer lub waniliowy lub promieniowanie chęć zabłysnąć kwiaty. Nie na początku, a nie na końcu, w porównaniu HYPNO wolą & # 710: do helisy zmysłowości spirali DNA, w którym komunikacja jest mieszane. Hypnose butelki działa jako rzeźby zaprojektowane przez masę szkła, w kierunku pionowym, środek przyciągania wokół którego splotów rzadkiego rolę. Z pewnością jego mistyka wynika z faktu, że nic nie jest ukryte, pozwól sobie do otworu, pokażmy kierunku od przedniego profilu. Co więcej, to nie tylko wygląd fizyczny.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć