Kompozycja perfum
Głowa pieprz, kardamon, imbir
Serce piwonia, kwiat pomarańczy, kokos, gardenia
Podstawa ambra, piżmo, drzewo sandałowe
Ten produkt jest oglądany przez klientów 13
Versace Crystal Noir
Versace Crystal Noir
Versace Crystal Noir

Versace Crystal Noir EDT 90 ml Dla kobiet

Orientalno-owocowy charakter podkreśla wyszukana kompozycja, która nie opiera się na długiej liście składników, a jedynie na starannie dobranym akordzie najrzadszych aromatycznych perełek. Na początku zapachu dominuje imbir, kardamon i pieprz, natomiast serce jest całkowicie kwiatowe. U podstawy zapach utrwala ambra, piżmo i drzewo sandałowe.
Kod100745
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
90 ml
190,31 Zł
50 ml 150,60 Zł
90 ml 190,31 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:piątek 25.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Versace Crystal Noir EDT 90 ml Dla kobiet

Damska woda toaletowa Versace Kryształ Noir woda toaletowa 90 ml stanowi prawdziwy magiczny zapach, eteryczny i zmysłowy zarazem. Delikatnie cenne orientalne bohaterka Versace Kryształ Noir podkreśla ją w skomplikowanej kompozycji, która nie opiera się na długiej liście składników, ale tylko u starannie dobranych akordu, że najcenniejszym pachnących przysmaków.

W zapachu Versace wprowadzenie Kryształ Noir znajduje imbir, kardamon, pieprz, serce jest pełne kwiatów. Nieruchomej podstawy zapach ambry, piżma i drzewa sandałowego.

"Termin kobiecy zapach wyobrazić skład kwiatowy z domieszką czegoś niezauważalny, ale niezwykle uwodzicielski Dlatego Kryształ Noir podniósł Gardenia kwiaty, które uwielbiam za jego odurzający słodki, a jednocześnie niezwykle subtelny zapach Wraz z ciepłą moc ambry tworzy doskonale wyważone przeciwieństwa.. - ten sam, który kryje każda kobieta, która jest w stanie być racjonalne i artystycznej, delikatnie słodki i tajemniczo zmysłowe. " - Donatella Versace

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć