Kompozycja perfum
Głowa bergamotka, neroli, piżmo
Serce bluszcz, hedonia
Podstawa drzewo sandałowe, drzewo różowe, matowy
Azzaro Chrome
Azzaro Chrome
Azzaro Chrome

Azzaro Chrome EDT 200 ml Dla mężczyzn

Azzaro Chrome to męska woda toaletowa, która uosabia poszukiwanie tożsamości, emocji i radości i wyraża chęć połączenia w zapachu wzajemności i indywidualnych doświadczeń. To tęsknota za czystością i świeżością, która pojawia się w latach 90. po niespełna 20 latach dominacji aromatycznych zapachów. Azzaro Chrome to potężna i prosta historia, której korzenie sięgają dobrych relacji międzypokoleniowych. Historia, której ambicją jest zebranie i uwiecznienie silnych, emocjonalnych doświadczeń mężczyzn z różnych pokoleń.Azzaro Chrome – dźwięczna, prosta i nowoczesna nazwa, która świeci jak sztandar we wszystkich krajach świata. Wyselekcjonowane materiały, kolory i kształty, które zostały stworzone, aby zatrzymać upływ czasu. Azzaro Chrome to pragnienie czystości i świeżości, które pojawia się w latach dziewięćdziesiątych i zaczyna się po 20 latach dominacji aromatycznych zapachów.
Kod200445
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
200 ml
166,18 Zł
50 ml 96,12 Zł
100 ml 121,88 Zł
200 ml 166,18 Zł
Do kosza
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 22.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Azzaro Chrome EDT 200 ml Dla mężczyzn

Azzaro Chrome woda toaletowa 200 ml woda toaletowa dla mężczyzn, która wyraża się poszukiwanie tożsamości, uczuć i radości, spotkają się na wzajemności aromat i indywidualnego doświadczenia. Pragnienie czystości i świeżości, które pojawia się w latach dziewięćdziesiątych, która rozpoczęła się po 20 latach dominacji aromatycznych smaków. Azzaro Chrome jest potężnym i prosta historia, której korzenie tkwią w dobrych relacjach międzypokoleniowych dziś. Opowieść, która stara się zbiegają i świętować potężne doświadczenia emocjonalne, które Dzielą ludzi różnych pokoleń.

Azzaro Chrome - dźwięczne, umiarkowane i nowoczesne nazwa, która świeci jak batalionu we wszystkich krajach świata. Wybrane materiały, kolory i kształty, które zostały stworzone, aby wytrzymać czas. Azzaro Chrome to pragnienie czystości i świeżości, które pojawia się w latach dziewięćdziesiątych, które rozpoczęły się po 2 latach dominacji aromatycznych smaków.

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć