Co to jest tester

Tester

Testery to produkty powszechnie stosowane w klasycznych perfumeriach, aby umożliwić klientom wcześniejsze przetestowanie ich zapachu i intensywności. . Zawartość flakonu, zapach, jest absolutnie identyczny z klasycznymi perfumami w oryginalnym opakowaniu.


Różnica

Różnica między testerem a klasycznym produktem różni się tylko sposobem jego zapakowania. Tester zwykle jest pakowany w białe lub szare pudełko, a sam flakon nie zawsze ma nasadkę rozpylacza. Czasami na flakonku widzimy napis "Tester" lub "Demonstration. Jedyna niedoskonałość jest rekompensowana przez tester znacznie niższych kosztach w porównaniu do konwencjonalnych opakowań.


Użycie

Jeśli chcesz wypróbować zapach przed podarowaniem go jako prezent, tester jest idealnym wyborem. I odwrotnie, jeśli kupujesz prezent lub perfumy, które chcesz dać komuś, zawsze lepiej kupić perfumy w oryginalnym pudełku


Zalety i wady

+ często znacznie niższa cena
- pudełko nie jest w projekt flakonu


Najlepiej sprzedające się testery

Hugo Boss No. 6

Lanvin Eclat D‘Arpege

Versace Bright Crystal

Dolce & Gabbana Light Blue

Pełną gamę certyfikowanych testerów można znaleźć TUTAJ.

Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe