Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy www.zivada.pl przetwarza dane osobowe niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień i umów, zgodnie z ustawą numer 101/2000 Sb. Z późniejszymi zmianami. Firma zarejestrowana w Urzędzie ochrony danych osobowych pod numerem rejestracyjnym 00077436.


Chronimy Twoje dane

Wszystkie dane uzyskane od naszych klientów wykorzystujemy wyłącznie na wewnętrzne potrzeby firmy i nie udostępniamy ich stronom trzecim. Wyjątkami są przewoźnicy, którym przekazujemy minimum danych potrzebnych do prawidłowego dostarczenia zamówienia.

Dane przechowujemy na serwerach, które są naszą własnością i znajdują się na terenie naszej firmy. Ponadto serwery nie są podłączone do publicznej sieci internetowej, aby uniemożliwić nieautoryzowany dostęp stron trzecich.


Możliwość usunięcia danych osobowych

Jeśli jesteś zainteresowany usunięciem podanych przez siebie danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem na email sklep@zivada.pl z informacją o usunięciu danych osobowych. Dane te zostaną niezwłocznie usunięte.


Zrezygnuj z wysyłania nowości na email (newsletter)

W każdym newletteru wysyłamy również link do automatycznej rezygnacji z tych wiadomości, gdzie można się wylogować. Zapytanie można wysłać na nasz email sklep@zivada.pl z informacją o usunięciu danych osobowych.

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookie, które pomagają mu prawidłowo działać. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Nie zezwalaj na pliki cookieZezwól na wszystko