Gwarancja oryginalności

Tylko oryginalne produkty

Wszystkie produkty, które oferujemy, bierzemy tylko u certyfikowanych dostawców. W ten sposób wykluczamy możliwość umieszczania towarów gorszej jakości lub wątpliwego pochodzenia. Perfumy z naszego asortymentu pochodzą od tych samych dostawców, którzy dostarczają do klasycznych sklepów.

W przeciwieństwie do kamiennych parfumerií pracujemy z minimalną marżę i nie trzeba dodatkowo płacić drogiego czynszu w centrach handlowych. Ponadto współpracujemy z większą liczbą produktów a dzięki większym subskrypcjom możemy uzyskać bardziej interesujące ceny zakupu.

Ponadto, jesteśmy pod obserwacją, już od 9 lat. Dziewięć lat sprzedajemy perfumy wam, naszym klientom, i jeśli by nasze produkty były nie w porządku, już dawno byśmy o tym wiedzieli.


Jesteśmy firmą certyfikowaną

Złota pieczęć Zweryfikowana przez klientów

Za swoje wysłane zamówienia zarobiliśmy już więcej niż 12.000 ocen a 4.300 opini ze średnią oceną ponad 97% w Heuréce, co tylko potwierdza dążenie do maksymalnej satysfakcji klientów i robi z nas prawdziwą końcówkę w dziedzinie urody i kosmetyków. Sklep internetowy Perfumy SP również dzięki waszym pozytywnym opiniom na jakość świadczonych usług został doceniony złotym nadrukiem, którego bardzo cenimy.

 

Stowarzyszenie APEK

Posiadamy również prestiżowy certyfikat APEK Electronic Commerce Association. Certyfikowany biznes to taki, który przestrzega zasad bezproblemowego i bezpiecznego zakupu, wykraczając poza minimalny zakres określony przez prawo. Taki sklep dostarcza tylko wysokiej jakości towary, przestrzega terminów, obsługuje reklamacje prawidłowo, zamówienia są przetwarzane z tym, co gwarantuje klientom, o procesie zakupu, informuje jasno i wyraźnie, w pełni i zgodnie z prawdą informowania klientów o administracji i ma wysoką jakość i elastycznej komunikacji z klientem.

 

 

Kodeks terminologii terminów dostawy

Mamy jasne i prawdziwe informacje w odniesieniu do okresów dostawy i wyłączamy więc nieprawdziwe i wprowadzające w błąd informacje dla towarów na magazynie. Przedstawiciele firmy APEK wyniosły kodeks, który pochodzi z doświadczenia internetowych handlowców i kupujących, której celem jest ustalenie jasnych zasad w celu uzyskania informacji o stanie zapasów magazynowych, wybór towarów.

 


Więcej powodów, aby kupować u nas.

Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć