Dlaczego warto kupić u nas?

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Ponieważ za swoimi produktami stoimy, oferujemy swoim klientom wysokiej jakości termin zwrotu towarów. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni, nawet bez podania przyczyny.

Do wypowiedzenia umowy można użyć tego formularza. Więcej informacji znajdziesz w naszych warunkach handlowych.

Tylko oryginalne produkty

Wszystkie produkty, które oferujemy, bierzemy tylko u certyfikowanych dostawców. W ten sposób wykluczamy możliwość pogorszenia jakości towarów lub ich wątpliwego pochodzenia. Perfumy z naszej oferty pochodzą od tych samych dostawców, którzy dostarczają do klasycznych sklepów kamiennych.

W przeciwieństwie do kamiennych parfumerií pracujemy z minimalną marżą i nie trzeba dodatkowo płacić drogiego czynszu w centrach handlowych. Oprócz kamienia parfumeriím, pracujemy z wieloma produktami i ze względu na wyższe subskrypcje, otrzymujemy również niższe ceny zakupu.

Błyskawiczna dostawa

Zbieramy, pakujemy i wysyłamy towar w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. W przypadku towarów znajdujących się w naszym magazynie zewnętrznym, gwarantujemy wysyłkę w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Starannie pakujemy wszystkie produkty w folię bąbelkową i pudełko, aby twój towar dotarł w idealnym porządku.

Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe