Kompozycja perfum
Głowa liczi, frezja, piwonia
Serce róża, konwalia, magnolia
Podstawa ambra, drewno cedrowe
Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Chloé Chloé Eau De Parfum
Chloé Chloé Eau De Parfum
Chloé Chloé Eau De Parfum

Chloé Chloé EDP 75 ml Dla kobiet

"Słuchaj swojego wewnętrznego głosu i podejmuj decyzje z absolutną swobodą" - woda perfumowana dla kobiet Chloé Chloé, pełna nieskrępowania, figlarności i zmysłowości, podpowiada Ci podjęcie tego wyzwania. Chloé Chloé wyraża poczucie stylu idealnej kobiety, która kocha modę, elegancję i kreatywność. Przewiewna górna nuta tej wody perfumowanej to połączenie słodkiego liczi, upajającej piwonii i aromatycznej frezji. Po chwili wyłania się czyste kwiatowe serce zapachu, łączące zmysłowe odcienie róży, konwalii i magnolii. U podstawy pachnącej kompozycji przeplatają się akordy ambru i eleganckiego drewna cedrowego.
Kod100463
Klienci 2 kupili w tym tygodniu
75 ml
244,62 Zł
30 ml 183,82 Zł
50 ml 204,62 Zł
75 ml 244,62 Zł
W magazynie
Kurier przewozowe:wtorek 22.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Chloé Chloé EDP 75 ml Dla kobiet

Chloé Eau de Parfum EDP 75 ml to nowa perfumy damskie i wyraża indywidualność twórczą, pewność Chloe kobietę. Tak, jak zapach łączy w sobie klasyczne elementy z nowych świeżych pomysłów, przestronny słodyczy z drzewiastych siły, badaniach Flakon i sprzeczności.

Ten sam sposób Chloé Eau de Parfum zręcznie bawi się z jego pojęciem kobiecości, mając teraz w rękach tradycyjnej róży tak wyrafinowane precyzyjny przekształca go w aromacie był pełen życia. Układa ją na pozycje jasności i ciepła, zabawy i wciągająca urok.

 

 

Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć