Kompozycja perfum
Głowa cytryna, mandarynka
Serce jaśmin, wiciokrzew
Podstawa rozmaryn, drzewo sandałowe, wetiwer
Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Lancome O De Lancome

Lancome O De Lancome EDT 125 ml Dla kobiet

Lancome O De Lancome jest jak jasnozielony kolor, który przypomina słońce, lśniąc na trawiastej ziemi, pokrytej poranną rosą. Lancome O De Lancome to gorzki, ziołowy zapach na bazie cytrusów. Początkowo jest bardzo ostry, a po chwili poczujesz cytrynę, rozmaryn, delikatne nuty kwiatowe i szyprową bazę z dodatkiem drewna i wetywerii. Zapach Lancome O De Lancome jest wyjątkowy, wręcz staromodnie świeży, wyróżniający się od innych. Zimny, cytrusowo-ziołowy zapach Lancome O De Lancome na ciepłe dni.
Kod02001322
125 ml
246,29 Zł
125 ml 246,29 Zł
Do kosza
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kurier przewozowe:środa 23.6.
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę

Lancome O De Lancome EDT 125 ml Dla kobiet

** Lancome O De Lancome ** to świecący zielony kolor, który przypomina słońce świecące na trawiastej ziemi porośniętej poranną rosą. _Lancome O De Lancome to gorzki, cytrusowy ziołowy zapach. Początkowo jest bardzo ostry, po skoku poczujesz cytrynę, rozmaryn, delikatne kwiatowe odcienie i masywną podstawę z drewna i żyły. Zapach Lancome O De Lancome to wyjątkowa, staroświecka świeżość, która wystaje z linii. Zimne, cytrusowe zioło Lancome O De Lancome_ w upalne dni.
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja
Ten sklep zapisuje pliki cookie, aby pomóc dla jej prawidłowego funkcjonowania. Korzystając z tej usługi, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumieć